Stowarzyszenie Szansa w Krotoszynie realizuje projekt współfinansowany przez Urząd Miejski Krotoszyn oraz #PEPCO #PEPCOlandia.

Staramy się propagować zdrowy styl życia i zachęcać uczestników projektu do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Ostatni tydzień był bogaty w wiele atrakcji. Wybraliśmy się do Rudy Sułowskiej gdzie spacerując ścieżką edukacyjną dzieci i młodzież poznawały okoliczną przyrodę. Mieliśmy również okazję poznać historię rybołówstwa w Muzeum znajdującym się w kompleksie. Odwiedziliśmy także Muzeum Bombki w Miliczu, w którym nasi Uczestnicy mogli się dowiedzieć jak powstają piękne choinkowe ozdoby i podziwiać ich pokaźną kolekcję.
Korzystając z lipcowego słońca wybraliśmy się również na Odkrytą Pływalnie w Krotoszynie i pod czujnym okiem ratowników, zabawa w wodzie była przednia! Nasi uczestnicy zajadali się pizza z PapaPizza, a także pysznymi drożdżówkami z Ciastkarni Witek w Krotoszynie. Dzięki czemu mieli siły na gry i zabawy na dworze. Młodzi Artyści tworzyli również jedną wielką pocztówkę z Wakacji, pełną kolorów i wesołych elementów. To nie koniec atrakcji na ten tydzień, już jutro wybieramy się do Kina Przedwiośnie.

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi Uczestnicy mieli ciekawe wakacje, pełne radości i zabawy. W końcu wakacje z Szansą to „ Przygoda za jeden uśmiech”.

Komentarze: